Wyprzedaż kolego EKG dla jelenia: Najlepszy czajnik elektryczny dla miłośników kawy jest teraz 28% taniej (plus 7 innych ofert Epic Gear, które Kupujemy)

Fellow zyskał miano jednej z najlepszych marek akcesoriów do kawy. Nie tylko działają wyjątkowo dobrze, ale są jednymi z najlepiej wyglądających akcesoriów do kawy. Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG może być jednym z jej najpopularniejszych produktów, chwalonym za elegancki wygląd, przydatne funkcje i wysoką cenę.

Fellow Stagg EKG wyróżnia się wylewką typu „gęsia szyja”, która zapewnia większą (i wolniejszą) kontrolę podczas nalewania gorącej wody. Pomaga baristom, gdy parzą kawę przelewową, a także nadaje się do wszystkiego, do czego potrzebujesz gorącej wody. Czajnik elektryczny można ustawić na dowolną temperaturę od 135 do 212 stopni Fahrenheita, a czajnik jest w stanie utrzymać tę temperaturę do godziny. Co więcej, ta rzecz wygląda tak dobrze na blacie kuchennym.

Dzięki wyprzedaży Nordstrom Anniversary, która oferuje duże okazje na męskie gadżety, walizki i słodkie produkty Khiels, możesz teraz kupić najlepszy czajnik elektryczny w grze z prawie 30% zniżką.

Kolega Stagg EKG czajnik elektryczny

Jeśli nie szukasz eleganckiego czajnika elektrycznego Fellow Stagg EKG, oto 7 innych świetnych ofert, które warto kupić w tym tygodniu.

Wszystkie produkty prezentowane na GQ są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.