Wspaniałe samouczki z biżuterią z gliny polimerowej i tworzenie znaczków autorstwa PolymerClayTutorials

Eugena z Wirginii z Poradniki dotyczące gliny polimerowej Wyraźnie uwielbia wymyślać nowe techniki, jak widać z jej pięknych fake cloisonne (powyżej), faux leather i fake metallic (oba poniżej).

Eugena mówi:

Moje tutoriale opisują przede wszystkim moje nowe techniki, a projekty służą do ilustracji. Zawsze upewniam się, że każdy krok jest jasno wyjaśniony i towarzyszy mu wysokiej jakości zbliżenie oraz zawiera wyjaśnienia dotyczące zapobiegania i poprawiania ewentualnych błędów.

Jest wyraźnie doświadczonym instruktorem gliny polimerowej, ponieważ przewiduje i prowadzi uczniów przez nieznane metody.

Eugena ma również kilka uroczych samouczków o liściach dla miłośników przyrody. Jej samouczki z otwartą pracą wyglądają tak naturalnie w neutralnych odcieniach.

Na koniec, ale zdecydowanie nie mniej ważne, jest jej samouczek dotyczący tworzenia własnych niestandardowych stempli do pracy z gliny polimerowej. Myślę, że możesz również wykorzystać jej technikę do robienia noży! Nie musisz uczyć się drukowania 3D!

Samouczek z gliny polimerowej ze sztucznej skóry

Samouczek z gliny polimerowej ze sztucznego metalu

Otwarta praca samouczek bransoletki z gliny polimerowej

Otwarta praca samouczek z gliny polimerowej

Zanim pójdziesz:

Ujawnienie

Ten weblog może zawierać linki partnerskie. Otrzymuję niewielką opłatę za wszelkie produkty zakupione przez linki partnerskie. To idzie w kierunku wsparcia tego bloga i dostarczania czytelnikom informacji o zasobach. Wyrażone opinie są wyłącznie moje. Byłyby takie identical bez względu na to, czy otrzymam jakiekolwiek odszkodowanie.

______________________________