Violet Crumble wstrząsa martini espresso

Licencjonowana agencja rozszerzania marek modowych, lifestylowych i FMCG Złóż przyniósł fioletowa kruszonka oraz Feminaè Napój Co razem dla „prawdziwie wstrząsającego akcentu” na martini espresso.

Według marek, Feminaè Beverage Co Violet Crumble Espresso Martini łączy „niepowtarzalny” smak plastra miodu Aussie Violet Crumble z „luksusowo bogatą” mieszanką kawy na zimno z Melbourne, wódki „premium quality” i „gładkiej” australijskiej śmietanki.

Dyrektor generalny Menz, Phil Sims, mówi, że martini espresso jest prawie tak samo kultowe jak słynne Violet Crumble.

„Połączenie tych modnych smaków razem z Feminaè Beverage Co to kolejny sposób na delektowanie się ulubioną czekoladą i przysmakiem o strukturze plastra miodu”, mówi. „Uwielbiamy zaskakiwać naszych fanów nowymi i ekscytującymi sposobami na cieszenie się Violet Crumble”.

Założycielka Feminaè Beverage Co, Adele Barbaro, mówi, że jej firma jest zachwycona współpracą z jedną z najbardziej kultowych australijskich marek słodyczy.

„W ciągu ostatniego roku bardzo ściśle współpracowaliśmy, aby stworzyć pyszny i pobłażliwy produkt, który, jak wiem, pokochają Australijczycy” — mówi.

Gotowe do spożycia 2lt Feminaè Beverage Co Violet Crumble Espresso Martini jest prezentowane w opakowaniu artwork deco z detalami w kolorze różowego złota i zawiera 30 g batonika Violet Crumble, który można rozbić jako ozdobę do koktajlu.

Będzie można go kupić od dzisiaj (25 lipca) o godzinie 14:00 (czasu AEST) za 79,90 USD od feminaebeverageco.com.au do wyczerpania zapasów.