Tesco przygotowuje się do otwarcia drugiego sklepu GetGo bez kasy w Londynie

Tesco
// Tesco otworzy w najbliższych tygodniach drugi sklep GetGo bez kasy w Londynie
// Pierwszy bezkasowy sklep supermarketu został otwarty w Superior Holborn w październiku ubiegłego roku

Tesco przygotowuje się do uruchomienia w nadchodzących tygodniach swojego drugiego sklepu GetGo w Londynie.

Jednak nowy sklep, Tesco Specific na Chiswell Street w pobliżu The Barbican w Londynie, będzie również zawierał kasy samoobsługowe, w przeciwieństwie do pierwszego GetGo na Significant Holborn, które było całkowicie wolne od kas. według The Grocer.

Sklep przy Chiswell Road jest również dostępny dla każdego kupującego, podczas gdy pierwszy sklep Tesco GetGo jest dostępny tylko dla osób korzystających z aplikacji Tesco.


CZYTAJ WIĘCEJ: Tesco kończy okres próbny wielokrotnego napełniania sklepu spożywczego Loop


Pierwszy bezkasowy sklep w supermarkecie otwarty w Large Holborn w październiku ubiegłego rokupo udanej próbie technologii w sklepie Tesco w Welwyn Backyard City, który działa od 2019 roku.

Nowy sklep będzie wykorzystywał technologię dostarczoną przez izraelski startup Trigo – z której Amazon korzysta w swoich sklepach bezkasowych. Tesco ogłosiło inwestycję kapitałową w Trigo w 2019 roku.

Sklepy GetGo są wyposażone w kamery na suficie i czujniki masy na półkach, które monitorują ruchy klientów i wybieranie produktów, dzięki czemu mogą wybrać produkty i wyjść bez zatrzymywania się przy kasie.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do bezpłatnego codziennego biuletynu e-mailowego Retail Gazette