Szampon Oribe Gold Lust Repair & Restore

TekstBardzo lubię ładnie pachnące produkty do włosów i tak wielu z Was polecało, żebym spróbowała czegoś od Oribemarka, która zaprojektowała swoje opakowania tak, aby naśladować drogie butelki perfum, i której zapach produktu stał się ikoną.

Teraz rozumiem dlaczego.

Wypróbowałem te perfumy Côte d’Azur, które znajdują się we wszystkich produktach i mogę potwierdzić, że Szampon Gold Lust i odżywka tak pachną. Co więcej, produkty są pachnące, a zapach przykleja się do włosów i możesz go pachnieć przez co najmniej kilka godzin. Później nawet nie używam żadnego z produktów do stylizacji Oribe, ale moje włosy wciąż unosiły się przez chwilę z Lazurowego Wybrzeża i uwielbiam to.

Côte d’Azur to zapach cytrusów z mieszanką cytryny i bergamotki. Jest świeży i naprawdę przypomina mi Light Blue, więc jeśli go powąchałeś, wiesz, czego się spodziewać. Mam na myśli, że Mild Blue cieszy się popularnością wśród tłumów, więc nie jest zaskoczeniem, że zapach tych produktów jest tak lubiany.

Okay, chyba lepiej zaktualizować linię Gold Lust – szampon i odżywka są super nawilżające i najlepsze dla osób, które mają bardzo suche włosy. Odżywka faktycznie sprawia, że ​​włosy stają się naprawdę śliskie, a jeśli masz skłonność do przetłuszczania się lub masz wrażenie, że włosy łatwo się obciążają, to może ta nie jest dla Ciebie. Świetnie nadaje się do zmniejszenia puszenia się i naprawdę pokryje łodygę włosa. Produkty są również bezpieczne dla koloru i keratyny.

Przyjazny dla druku, PDF i e-mail