Skrobak Cricut XL Tylko 3 USD na Amazon lub HomeDepot.com + więcej materiałów Cricut na wyprzedaży

Amazonka

Uzyskaj bezpłatną wysyłkę przy zamówieniu o wartości 25 USD LUB bezpłatna wysyłka w ciągu 2 dni przy zamówieniu w DOWOLNYM rozmiarze za pomocą Amazon Primary (możesz zapisać się na BEZPŁATNY 30-dniowy okres próbny tutaj).

Pierwsi członkowie mogą również zdobywać punkty Bezpłatna wysyłka w jeden dzień na ponad 10 milionach produktów!

LUB wybierz bezpłatną wysyłkę bez pośpiechu i uzyskaj 5 USD kredytu na Prime Pantry LUB 1 USD kredytu na e-booki i nie tylko – może się różnić w zależności od użytkownika.

Domowy magazyn

Wysyłka w 2 dni jest BEZPŁATNA w przypadku większości zamówień powyżej 45 USD. Możesz też zdecydować się na bezpłatny odbiór w sklepie, jeśli jest dostępny.

Cel

Wysyłka jest bezpłatna przy zamówieniach o wartości 35 USD lub więcej. Możesz również zdecydować się na bezpłatny odbiór w sklepie, jeśli produkty są w magazynie i dostępne w Twojej okolicy.

Jeśli jesteś Docelowy posiadacz Czerwonej Karty, otrzymasz dodatkowe 5% zniżki na zamówienie oraz bezpłatną wysyłkę przy każdym zamówieniu! Obowiązują jednak wyjątki, a zamówienia dla posiadaczy RedCard mogą wymagać przekroczenia progu wysyłki 35 USD.

Ponadto możesz zaoszczędzić 1 USD na swoim zamówieniu, konsolidując wysyłkę. W aplikacji wystarczy kliknąć opcję Bez pośpiechu. W trybie on the internet kliknij opcję „Zaoszczędź 1 USD dzięki konsolidacji zamówień” podczas realizacji transakcji.

Walmart

Członkowie Walmart+ zdobądź bezpłatną wysyłkę bez minimum w przypadku większości zamówień! W przeciwnym razie wybierz bezpłatny odbiór w sklepie, jeśli jest dostępny w pobliżu, lub skorzystaj z bezpłatnej wysyłki następnego dnia w przypadku dowolnego kwalifikującego się zamówienia o wartości powyżej 35 USD. Lub zapłać 5,99 USD za wysyłkę w przypadku zamówień poniżej 35 USD.