„Sister Wives” Janelle Brown ujawnia córkę, 17, dlaczego nie wróciła do Coyote Pass

Zobacz galerię

Tylko do użytku redakcyjnego.  Brak użycia okładki książki.  Obowiązkowe źródło: Zdjęcie: Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock (5880618j) Kody Brown, Robyn Brown Sister Wives - 2010 Puddle Monkey Productions/Figura 8 Films USA TV Portrait Tv Classics

Tylko do użytku redakcyjnego.  Brak użycia okładki książki.  Obowiązkowe źródło: Zdjęcie: Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock (5880618h) Janelle Brown, Kody Brown, Meri Brown, Robyn Brown, Christine Brown Sister Wives – 2010 Puddle Monkey Productions/Figure 8 Films USA TV Portrait Tv Classics

Siostry Żony - Janelle, Christine, Kody Brown, Meri, Robyn Hard Rock Hotel na 25. rocznicę, Las Vegas, Ameryka - 10 października 2015 r.

Źródło obrazu: Kcr/Shutterstock

Janelle Brown Opowiedziała, dlaczego ona i jej córka Savannah nie przeprowadziły się tego lata do swojego kampera na rodzinnej działce, na Instagramie na żywo w sobotę 9 lipca. Podczas gdy wideo było głównie aktualizacją dotyczącą ogrodnictwa, Żony siostry gwiazda wyjaśniła również, że Savannah poprosiła ich, aby nie jechali przez całe lato, zwłaszcza że przygotowuje się do ostatniego roku liceum.

Po komentatorze zapytanym o kamper, 53-letnia Janelle wyjaśniła tok rozumowania. „Nie pojechałem tego lata do kampera. Savannah naprawdę zmagała się z kamperem. W zeszłym roku była żołnierzem, ale powiedziała: „Mamo, w tym roku po prostu nie mogę”. Wchodzi na ostatni rok – powiedziała.

Chociaż powiedziała, że ​​nie będą spędzać tyle czasu w Coyote Pass, Janelle ujawniła, że ​​prawdopodobnie nadal będą mieli trochę czasu na rodzinnym ranczu. „Więc zdecydowaliśmy się go po prostu zatrzymać — jest teraz w warsztacie naprawczym, ale będziemy go używać w weekendy” — powiedziała.

Janelle wyjaśniła, że ​​rodzina nie pojedzie do RV Coyote Go, ponieważ jej córka przygotowuje się do ostatniej klasy liceum. (Kcr/Shutterstock)

Movie pojawił się trzy miesiące po tym, jak Janelle udostępniła aktualizację wideo z Coyote Move z 23-letnim synem Garrisonem, pokazując, jak przygotowują się do spędzenia lata na rodzinnej ziemi. „Wyszliśmy na posesję. Zaczynamy przygotowywać rzeczy na przyszłe lato i pamiętam, jak bardzo mi się tu podoba” – powiedziała w klips.

» Przeczytaj cały artykuł