Selena Gomez skończyła 30 lat w Snatched, wysoki kucyk inspirowany latami 60. — Zobacz zdjęcie

Selena Gomez właśnie świętowała ważny kamień milowy w 10 najbardziej porwany kucyk wszechczasów.

Aktor, muzyk i założyciel Scarce Splendor 22 lipca skończył 30 lat i dostał wszystko glammed up z tej okazji, zakładając cielistą, różową suknię Versace i łącząc delikatnie ładny wygląd z dziarskim wysokim kucykiem i dużymi kolczykami. Głębokie brunetki Gomez zostały odsunięte z jej twarzy, aby nadać jej elegancki, wyrafinowany klimat i noszone wysoko w koronie z uroczymi, odwiniętymi końcami, aby dodać zabawnej, nowoczesnej krawędzi klasycznemu kucykowi.

Fryzjerka Gomeza Marissa Marino owinęła kawałek włosów (lub potencjalnie przedłużenie włosów) wokół podstawy kucyka, aby ukryć wszelkie opaski do włosów i aby kucyk wyglądał lśniąco i płynnie, gdy Gomez poruszał się po swojej imprezie. Wizażysta Hung Vanngo Poszliśmy na równie świeży makijaż z aerografowaną skórą, bujnymi rzęsami, kocim eyelinerem i fioletowo-brązową wargą – klasycznym wyglądem Seleny Gomez, jeśli kiedykolwiek go widzieliśmy.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.

Gomez najwyraźniej świetnie się bawiła, dzwoniąc w swoje 30. urodziny z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. „Po kilku dniach świętowania moje serce jest pełne, wdzięczne i mogę powiedzieć, że zaczynam naprawdę lubić 30” – założyciel Scarce Beauty napisał w poście na Instagramie. „Dziękuję BARDZO za bycie częścią mojego życia, oto kolejna dekada! Kocham was wszystkich w środku i na zewnątrz tak bardzo, że to boli!” Czarno-białe portrety gwiazdy w jej wielkim dniu ujawniają kolejny rzut oka na jej urodziny, w tym inny kąt gładkiego kucyka i pewną ważną inspirację do brwi.