Puste miejsca: Bumble and Bumble, Fresh Beauty, Strivectin, Vichy, Paula’s Choice, Dior, Alterna Hair Care

TekstPuste miejsca z ostatnich kilku tygodni… kiedy to piszę i patrzę na zdjęcie, wygląda na to, że przeszedłem przez wiele rzeczy, ale przez jakiś czas miałem je w drodze.

Tak Suchy szampon Bumble and Bumble Nourishing. To mieszkało przez jakiś czas w pracy, na wypadek, gdybym miała plany po pracy i musiałam upięć włosy przed wyjazdem. Czyli używałem go tu i tam przez rok?

Esencja Contemporary Black Tea Kombucha nie starczyła mi długo – myślę, że przeszłam przez tę butelkę w kilka tygodni, więc było drogo.

Strivektyna Wspaniały olejek – uwielbiał jego zapach i dostał go z powrotem we wrześniu. Naprawdę podobał mi się 10 olej, który po prostu zapieczętował wilgoć i czuję, że rano obudziłem się z szczęśliwszą skórą.

Vichy Liftactiv B3 serum było niesamowicie. Dostałem to w PR i odkupiłbym. Bardzo mi się podobało, bo zawierało tyle aktywnych składników w jednym serum. Dostałam go we wrześniu, więc trochę mi to wystarczyło! Byłem bardzo konsekwentny w używaniu go.

Paula’s Decision Kwas azelainowy. Zdecydowanie spróbuj tego, jeśli masz do czynienia z pigmentacją na skórze. Podobało mi się i myślę, że pomogło.

Dior Collagen Activ Gloss – bardzo mi się podobał. Mam to od lat.

Skończyłem też Alternatywny serum do włosów i ugh, nie mam dobrego zdjęcia. Powiem, że pięknie pachniało. Uważam, że krem ​​do włosów działa na mnie lepiej niż zwykłe serum. Woda Lamelarna + Serum + Krem do Włosów = włosy idealne dla mnie.

Czy próbowałeś któregoś z nich?

Przyjazny dla druku, PDF i e-mail