Prunelax dodaje żelki do swojej linii produktów

Przyjazny dla druku, PDF i e-mail

MIAMI — Backyard Household United states of america Inc. wprowadziła na rynek żelki Prunelax, oferujące nową opcję smaku i konsystencji dla linii suplementów przeczyszczających marki.

Dyrektor zarządzający Backyard Property United states, Ignacio Bentancur, powiedział, że nowy produkt został zaprojektowany z myślą o konsumentach.

„W przestrzeni, w której jest mnóstwo tabletek, z dumą oferujemy szeroką gamę produktów Prunelax, od tradycyjnych tabletek po herbaty, płyny i dżemy” – powiedział Bentancur. „Dzięki naszym nowym żelkom Prunelax ponownie poszerzamy naszą linię o smaczną, do żucia opcję dla całej rodziny”.

Prunelax Gummies zawiera naturalne aromaty i barwniki, a także naturalne składniki aktywne, w tym ekstrakty z senesu i suszonych śliwek, które działają w ciągu zaledwie ośmiu godzin. Prunelax Gummies to wegański i bezglutenowy suplement na sporadyczne zaparcia dla dzieci w wieku od 4 lat do dorosłych.

Wykonane z ekstraktu z liści Senny i ekstraktu z owoców śliwki, które łagodzą sporadyczne zaparcia i pomagają utrzymać regularność jelit, produkty Prunelax zapewniają naturalną ulgę w ciągu nocy. Prunelax Gummies są sprzedawane w głównych aptekach i sieciach handlowych, takich jak Walgreens, CVS i Walmart. Oprócz żelek, Prunelax jest również dostępny w postaci tabletek, płynów, dżemów i herbaty i jest jednym z niewielu produktów na rynku z opcją dozowania Additional Toughness.