Poszerza się portfel franczyzowy Buddy’s Home Furnishings

Firma Buddy’s Household Furnishings przyznała trzem lokalizacjom franczyzę z wieloma jednostkami Alex Melvin i MTM Ventures. Zgodnie z komunikatem prasowym franczyzobiorca został niedawno otwarty w Asheville w Karolinie Północnej.

Sprzedawca mebli do sprzedaży i wynajmu ma ponad 325 lokalizacji w United states of america

Melvin rozpoczął franczyzę z Buddy’s w 2014 roku, kiedy otworzył swój pierwszy sklep w Hendersonville w Północnej Karolinie i rozszerzył działalność, otwierając lokale w Shelby i Lincolnton w Północnej Karolinie oraz w Greenville, Spartanburg, Anderson i Greenwood w Południowej Karolinie.

Dodatkowo Buddy nagrodził MTM Ventures dwie kolejne lokalizacje do zagospodarowania w Karolinie na początku tego roku.

„Zamierzam rosnąć z Buddy’m tak długo, jak tylko będę w stanie”, powiedział Melvin w komunikacie prasowym. „W trakcie mojej kariery eksplorowałem wiele możliwości franczyzowych i żadna nie może się równać z modelem Buddy pod klucz i niezawodnym wsparciem. Chciałem kupić firmę, a nie pracę, i znalazłem to tutaj”.

„Alex był cenną częścią rodziny Buddy’ego od wielu lat”, powiedział w komunikacie Mitchell Lee, dyrektor ds. rozwoju franczyzy w Buddy’s. „Zna ten biznes od podszewki i ciężko pracował, aby ustanowić silny przyczółek w Karolinie”.