Podcast o transformacji technologicznej: Ash Mehra o niszczeniu silosów dla konsumenta jutra

Fragmenty

„Jeśli chodzi o postęp, istnieje znacznie większa świadomość przywództwa i akceptacja kierownictwa oraz zrozumienie, że cyfry i dane są niezbędne osobiście dla nich, dla firmy, dla sukcesu firmy. Myślę, że to jest coś, co bardzo różni się od, powiedzmy, 5 lub 10 lat temu, kiedy firmy naprawdę starają się zniwelować tę cyfrową przepaść. …

„Potrzebne jest znacznie więcej blokowania i rozwiązywania problemów, aby naprawdę rozwiązać challenge z silosem. Myślę, że zaczyna się od ustanowienia przejrzystości wokół celów. Jeśli istnieje duże zrozumienie tego, co jest naprawdę ważne dla firmy, aby osiągnąć, jak ustalasz priorytety i sekwencjonujesz te cele oraz naprawdę zapisujesz ludzi do tych celów. Myślę, że to bardzo ważne. Jest tam większy postęp do zrobienia – i myślę, że to łatwiejsze, niż się wydaje.

„A druga część to wyjaśnienie ról i obowiązków. W przeciwnym razie istnieje wiele wewnętrznego lobbingu, który trwa, prawda? Jak więc stworzyć bezpieczną strukturę współpracy wielu zespołów. Czyli z jasnością tego, co każdy zespół wnosi na imprezę, ale także dokąd zmierza firma i co jest najbardziej krytyczne pod względem metryk. Jeśli więc możesz to zrobić i naprawdę zsynchronizować cały ekosystem danych i cyfrowy, byłby znacznie, znacznie większy postęp i znacznie szybszy postęp”.


Movie o transformacji technologicznej

Więcej osoby zajmującej się filmowaniem? Kliknij tutaj, aby obejrzeć rozmowę i zobaczyć więcej filmów o transformacji technologicznej!