Noah Schnapp ujawnia, gdzie on i Doja Cat stoją po dramacie DM

Ciekawi Cię, gdzie stoją Noah Schnapp i Doja Cat po tym, jak wezwała go do publicznego udostępnienia ich ostatnich DM? Nie ma potrzeby wbiegać na to wzgórze. The Dziwniejsze rzeczy gwiazda ma odpowiedź.

Doja Cat traci 200 000 obserwujących IG po dramacie Noah Schnapp

Ma Noah Schnapp oraz Doja CatDramat DM wywrócił twój świat do góry nogami?

Cóż, nie martw się, ponieważ Dziwniejsze rzeczy gwiazda ustawia rekord prosto w miejscu, w którym stoją. „Chłopaki, wszystko jest w porządku”, napisał pod 13 lipca Wideo TikTok w tle grał hit piosenkarza „Kiss Me More”. „Przeprosiłem i nadal za nią podążam i kocham jej muzykę bez żadnych urazów”.

ICYMI, dramat rozpoczął się w zeszłym tygodniu, kiedy Noah opublikował usunięte wideo TikTok z bezpośrednia wiadomość, którą otrzymał od Doja prosząc go, aby połączył ją ze swoim Dziwniejsze rzeczy współ-gwiazdą Józef Quinn (którego wcześniej opisała jako „w porządku jak s-t” w tweecie).

„Noah, możesz powiedzieć Josephowi hmu”, zapytała w DM, zanim szybko wyjaśniła, „poczekaj, nie. czy on ma dziewczynę?”

Po tym, jak Noah zachęcił ją, by wślizgnęła się do DM Josepha, Doja zauważyła, że ​​nie znała jego konta na Instagramie lub Twitterze, więc „nie ma dm, aby się wślizgnąć”. Jednak aktor pomógł jej, kierując ją do profilu Josepha i pisząc: „Proszę pani”.

Mimo to Doja nie doceniła, że ​​Noah dzieli się swoją prywatną wymianą z opinią publiczną i zawołał go.

„Kiedy jesteś tak młody, popełniasz błędy. Robisz głupie gówno”, powiedziała w późniejszym TikTok Dwell o poście 17-latka. “Jestem,

» Przeczytaj cały artykuł