Niedziele z Tabs Kot, Makijaż i uroda Blog Maskotka, Cz. 719

Miau-loha! Rosie chciała szybko przywitać się z Novato. Connor, El Hub i ja wciąż jesteśmy na Oahu, ale wracamy jutro. Rosie mieszkała ze swoją opiekunką w domu w Kalifornii, zdobywając duże przyjemności i sosy i zwierzęta. Szczerze mówiąc, nie spieszy się zbytnio, żeby nas zobaczyć, chociaż kończy jej się papier milimetrowy i wkład do ołówków mechanicznych, których potrzebuje do pracy nad obliczeniami.

Jak wiesz, jest naukowcem i inżynierem w związku z tym przechodzi przez wiele papieru milimetrowego.

Napięty harmonogram Rosie uniemożliwił jej dołączenie do nas w tej podróży, ale jest bardzo zainteresowana odwiedzeniem któregoś dnia Hawajów, zwłaszcza Parku Narodowego Volcano na Wielkiej Wyspie.

Connor i ja spotykaliśmy się z kilkoma czołowymi kocimi naukowcami i badaczami na wyspie w imieniu Rosie, tak jak dzisiaj spotkaliśmy się tutaj z dr Cutie Pie, która jest czołowym hawajskim botanikiem kotów.

Wie wszystko o najsmaczniejszych roślinach tropikalnych.

Mieliśmy też oczy szeroko otwarte w poszukiwaniu uroczych przedmiotów o tematyce kociaków, które naszym zdaniem spodobałyby się Rosie, w tym to urocze pudełko czekoladek…

Podczas gdy Tabs cieszył się nocnym życiem Hawajów i miał tu bogatą karierę modelki, Rosie prawdopodobnie wolałaby spędzać czas na kampusie College of Hawaii.Dr Cutie Pie, wiodący botanik kotów na Hawajach.


Dr Cutie Pie


Profesor Peanut.Cutie Pie i Peanut prowadzą badania w terenie.

Twój przyjazny uzależniony od piękna sąsiedztwa,

Karen