Niebieski gorset i spódnica Halsey na AF94 Launch Party

Wszystkie oczy były skierowane na Halsey na imprezie inauguracyjnej w jej druga marka kosmetyczna, AF94, w czwartek wieczorem. Piosenkarka, która świętowała debiut linii karnawałową ekstrawagancją w Los Angeles, ubrała się na tę okazję w odważny, wyróżniający się strój. Sprzedawana wyłącznie w Walmart, AF94 to przystępna cenowo marka kosmetyków do makijażu „made-to-play” skierowana do młodszych kupujących.

Stylizowany przez Lyn Alysonzałożycielka miała na sobie aksamitny i siateczkowy gorset z dołączonymi przezroczystymi rękawiczkami, w połączeniu z pasująca spódnica midi z wysokim bocznym rozcięciem przypominającym sarong. Kradnący światło reflektorów niebieski zestaw pochodzi od hiszpańskiej marki Szkicowypodczas gdy Halsey przyozdobiła różowe szpilki Barbie, białą futrzaną torebkę i pierścionki od Pianianda oraz Biżuteria Lilou nad rękawiczkami operowymi. Piosenkarka „So Good” wie, jak podbić wszystkie fashionable, od niskiej sylwetki po gorsetowy gorset i rękawiczki. Ich glam odzwierciedlał żywiołowość wyglądu, ponieważ nosiła czerwone węzły Bantu i kolorowe oczy.

Niezależnie od tego, czy jest to prześwitująca koronkowa sukienka na afterparty Oscarów, czy wycięty kryształowy kombinezon na rozdaniu nagród, Halsey nigdy nie unikała odważnego stroju. Nawet w przypadku bardziej nieformalnych wydarzeń nowej mamie udaje się odwrócić głowę. Siedząc na boisku na meczu Lakersów z chłopakiem Alevem Aydinem w listopadzie, nosili spodnie z efektownymi wycięciami na biodrach i skórzane spodnie z niskim stanem ozdobione płomieniami na koncert Harry’ego Stylesa.

Zobacz więcej zdjęć najnowszego spojrzenia Halsey.