Nicki Minaj, Lori Harvey i Joie Chavis nosiły czarny aksamitny kombinezon z wycięciem Saint Laurenta, ale kto nosił go najlepiej?

&#13
&#13

Kombinezony Yves Saint Laurent stały się ostatnio hitem celebrytów, a Chrissy Lampkin została zauważona w ich kombinezonie z długim rękawem z głębokim dekoltem w róży, podczas gdy Yung Miami, Jayda Cheaves i Alonzo Arnold mieli na sobie czarno-biało-czerwone kombinezony z wycięciami Saint Laurent! Ostatnio trzy kolejne gwiazdy stylizowały czarny aksamitny kombinezon na swój własny sposób, jeszcze bardziej umacniając kombinezon YSL jako podstawowy ingredient garderoby.

Najpierw Joie Chavis połączyła swój kombinezon z sandałami YSL i geometrycznymi okularami przeciwsłonecznymi Loewe. Jej makijaż wykonał artysta DMV Logan Nicole z włosami Hair So Stylish.

Zdjęcie: Mikael Selassie

Nicki Minaj nosiła jednoczęściowy kostium podczas swojego występu na Essence Competition 2022. Dodała zdobiony kryształami pasek i naszyjnik na ramię, aby nieco go podkręcić.

Zdjęcie: Getty for Essence

Zachowując minimalizm, Lori Harvey nosiła tę odzież z dyskretnymi złotymi dodatkami oraz szpilkami z zamszu i PVC. Więc, jak myślisz, kto nosił to lepiej? Chcemy to usłyszeć!

Zobacz: 3 410 $ Satynowy i aksamitny kombinezon z wycięciem Saint Laurent

Zaszalełbyś?

Główny obraz: Mikael Selassie, Getty Illustrations or photos for Essence, Christopher Horne

&#13
&#13
&#13
&#13