Najlepsze torby projektantów średniej klasy poniżej 800 USD

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Jeśli chodzi o zakupy toreb, istnieje kilka sposobów. Bardziej przystępne opcje są zawsze dobrym pomysłem lub możesz wybrać klasyczną nazwę projektanta, która istnieje od dziesięcioleci. Ale jeśli chcesz pójść w nieco innym kierunku, widzimy wiele z tego, co lubimy nazywać markami i projektantami ze średniej półki. Te świeże nowe nazwy mają mnóstwo świetnych toreb w bardziej przystępnych cenach. Ponadto nie możemy przestać ich oglądać na całym Instagramie i TikToku.

Niektóre z naszych ulubionych designerskich toreb poniżej 1000 USD to Wanderler, Kult Gaiaa nawet takie, które istnieją od jakiegoś czasu, jak APC i Mansura Gavriela. Co łączy wszystkie te marki? To świetny sposób na zdobycie czegoś fajnego, wykonanego z wysokiej jakości materiałów i skór, bez wyrzucania tysięcy. Tak, te torby są nadal drogie i często przekraczają 500 USD, ale są też przeważnie poniżej tysiąca. Z wyprzedzeniem przygotowaliśmy listę naszych ulubionych propozycji na jesień, a wszystkie są poniżej 800 USD. Od kopertówek po torebki na ramię, gwarantujemy, że zakochasz się w co najmniej jednej.