Najlepsze produkty tygodnia

Odcień/kolor skóry: Jasny, neutralny odcień skóry, zielone oczy, prawie czarne włosy z naturalnymi szarymi refleksami

Jaki był twój ulubiony makijaż, który nosiłaś w zeszłym tygodniu?
• OCZY: wodoodporny podkład do cieni do powiek NYX Evidence It LORAC Pro Eyeshadow Palette 4 (pecan na powiece, brulee na załamaniu, czarna porzeczka do podkreślenia górnej linii rzęs, Chantilly na łuku brwiowym) Kredka do oczu UD 24/7 Glide-On w kolorze Mushroom na zewnętrznej jednej trzeciej dolnej linii rzęs tusz do rzęs CoverGirl Clump Crusher oraz połączenie Profit Goof Proof Brow Pencil i Precisely My Brow, oba w kolorze szarym.

• TWARZ: Estée Lauder Double Wear Make-up w kolorze Desert Beige, Lancome Effacernes Water resistant Concealer w kolorze Gentle Buff, MAC Blot Powder w kolorze Light-weight, Clinique Cheek Pop w kolorze brzoskwiniowym, Laura Mercier Matte Radiance Highlighter 01 na kościach policzkowych.

• UST: MAC Yash

Jaki był dla ciebie główny produkt tygodnia? Chciałam czegoś na weekendy, kiedy jestem poza domem na kilka godzin i nie chcę używać mojego zwykłego podkładu za 50 USD, więc wypróbowałam L’Oreal Infallible 24 Hour Fresh Wear Makeup w oparciu o wszystkie dobre recenzje, jakie otrzymała. Jak na fundację drogeryjną sprawdził się zaskakująco dobrze i nie oksydował na mnie. Kolejny bohater drogerii: pomadka Milani Shade Fetish Matte w odcieniu Tease to nie tylko piękny, długotrwały, neutralny odcień, ale również ładne opakowanie.

Jakieś produkty, których chcesz użyć w przyszłym tygodniu? Chcę wypróbować więcej kombinacji kolorów, używając palety cieni do powiek LORAC Professional 4.