Najlepsze klapki dla kobiet 2022

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Nosisz wysokie obcasy i klasyczne buty na płaskim obcasie? Czujemy Cię — i na szczęście mamy dla Ciebie również rozwiązanie pośrednie w postaci mułów.

To prawda: w tym roku ten słynny but przeżył wielki powrót, a klasyczny styl został przerobiony na wszystko, od płaskich klapek po buty na obcasie, klapki na platformie i wiele innych. Te szykowne buty to obecnie jeden z najbardziej wszechstronnych stylów — idealny do noszenia w biurze, podczas wieczornej randki, na lotnisku i nie tylko. Najlepsze jest to, że występują w nieskończonej gamie stylów, więc tej jesieni możesz znaleźć parę, która będzie idealna dla Ciebie i Twojej garderoby.

Od tego sezonu naprawdę nie brakuje modnych pantofelków dla kobiet, które można kupić w niektórych z naszych ulubionych sprzedawców — między innymi Zara, Totally free People, Shopbop, H&M, Amazon i Nordstrom. Od opcji wsuwanych na obcasie po czarne klapki, neutralne płaskie buty i wszystko pomiędzy, bez wątpienia znajdziesz co najmniej jedną (lub trzy!) do zabrania do domu.

Aby mieć pewność, że otrzymasz wymarzoną parę, wybraliśmy najgorętsze propozycje sezonu. Czytaj dalej, aby znaleźć idealnego muła.

— Dodatkowe raporty autorstwa Kristy Jones