Najlepsze czarne buty na płaskim obcasie, które każda kobieta powinna posiadać

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Czarne mieszkania to podstawa garderoby. Już sam uniwersalny kolor sprawia, że ​​idealnie pasują do każdego zestawu biurowego, a niski i często nieistniejący obcas gwarantuje komfort przez cały dzień — nawet podczas najdłuższych dni poza domem.

Nie bez powodu czarne baletki mają tak uniwersalny urok. Od dojazdów do biura, na lotnisko i dalej, buty mają pewną ponadczasową elegancję, która sprawia, że ​​są uniwersalne i pasują do niemal każdego dress code’u lub okazji. Chociaż niektórzy mogą zaklasyfikować czarne baletki jako nudne, my lubimy kwestionować ten pomysł, znajdując najbardziej stylowe pary (z których są więc wiele opcji do wyboru, zaufaj nam!).

Podczas gdy proste mieszkanie baleriny nigdy nie wyjdzie z mody, istnieją bardziej skomplikowane projekty, które sprawiają, że czarne mieszkania wcale nie są podstawowe. Rozważ te opcje warte inwestycji na długie dni biurowe, spontaniczne plany, a nawet pierwszą randkę. Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze propozycje do zakupów. Od czarnych butów ze szpiczastym noskiem i innych zaokrąglonych fasonów po pary z eleganckimi łańcuszkami, kokardkami, a nawet suknem, jest tak wiele stylowych, czarnych butów na płaskim obcasie, które kobiety mogą robić zakupy (i kochać!) przez każdą porę życia. Więc zaopatrz się w styl i zdobądź swoją nową ulubioną parę.

Dodatkowe raporty Macy Cate Williams i Shelcy Joseph