Możesz zarobić tyle pieniędzy na nieruchomościach

Autor: Courtney Omell
12 lipca 2022 r.

Skąd wiesz, czy memy finansowe są godne zaufania? Na tym skupia się nasz nowy segment Frugal Living: Frugal lub Fiction. Sprawdź Oszczędne życie na Podcasty Apple, Spotify, Podcasty Google, Amazonka, Anchor.fm, iHeartRadiolub gdziekolwiek jesteś, aby znaleźć podcasty.

Genny Blauvelt, nasz stażysta w edycji audio w tym sezonie, wymyślił sprytny sposób oceny memów finansowych. To nowy phase na Frugal Dwelling i nazywamy go Oszczędnym lub Fikcją. W tym pierwszym odcinku omawiamy zrzut ekranu z Instagrama.

Article wzywa czytelników do kupowania co roku nowej nieruchomości na wynajem, aby po dekadzie akumulacji mogli zarobić 192 000 USD rocznie w dochodach pasywnych. Czy to jest możliwe? Niedawno rozmawialiśmy o tym Ruch OGNIA, który opiera się na dochodach pasywnych. Oto czego dowiedzieliśmy się z programu.

Prawo: Lepiej gonić za pasywnymi możliwościami dochodu niż aktywnymi możliwościami dochodu
Dowód: Fire opiera się na dochodach pasywnych. Tak przechodzimy na emeryturę.
Werdykt: Dochód pasywny jest realny. Po prostu zwykle nie jest to ani szybkie, ani łatwe.

Więcej o oszczędnym życiu z Jimem Markusem

logo podcastu oszczędnego życia

10 odcinek był sponsorowany przez Aosom oraz Przegląd najważniejszych wydarzeń. Użyj naszego kodu FRUGAL15, aby uzyskać dodatkowe 15% zniżki na zamówienie na Highlights.com.

Frugal Residing to podcast dla inteligentnych konsumentów. Jak wydajesz mniej i dostajesz więcej? System sponsorowany przez Brad’s Specials zawiera wywiady, historie, porady i sztuczki. Jim Markus jest gospodarzem piątego sezonu, który jest już dostępny.