Maude Apatow szukaj mniej

Zwyczajna noc nigdy nie wyglądała tak uroczo. Maude Apatow prezentuje stylowy i słodki wygląd, opuszczając swój hotel z rodziną w Paryżu. Kombinacja butów i szortów osobiście sprawia, że ​​moje serce skacze, gdy wyobrażam sobie zmianę moich kowbojskich butów na bardziej ostrą parę. Odtwórzmy ten wygląd za mniej.

Ten blog site używa linków afiliacyjnych kiedy klikniesz url i dokonasz zakupu, możemy otrzymać prowizję. Jako associate Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach.

Gwiazdka połączyła klasyczne, lekkie dżinsowe szorty z wysokim dekoltem. Wykorzystam każdą wymówkę, żeby poszukać dżinsu z American Eagle. Jakość i długowieczność mówią wiele, a to lekka para prania—dostępny w rozmiarze 24 — będzie podstawą, po którą sięgasz wielokrotnie.

W połączeniu z podstawowym przyciętym zbiornik od H&Mma wszystkie zalety modnego wieczorowego wyglądu.

Noszona rozpięta bluzka zapinana na guziki może służyć jako lekka odzież wierzchnia na lato, a także podkreślać wygląd z dnia na noc. kocham ta opcja z Amazon do używania i ponownego wykorzystywania jako odzieży wierzchniej uzupełniającej ten wygląd lub odzieży roboczej na dzień po wieczornym wyjściu.

Cinching wygląd całkowicie to niektóre grube buty ze sztucznej skóry od Boohoo, które wprowadzają do Twojej garderoby klasyczną modę Y2K.

Okulary przeciwsłoneczne Maude to Chanel, ale możesz znaleźć podobną parę tutaj at Target, dostępny również w oszałamiającym bursztynowym kolorze. Zachowaj swobodę z małymi kółeczkami, a zachwycisz się tym stylem!

Maude Apatow szukaj mniej

Zdjęcie: MEGA