Marka akcesoriów Zagg otwiera pierwszy sklep Apac w Sydney

Zagg, globalny sprzedawca akcesoriów do urządzeń elektronicznych, otworzył swój pierwszy sklep w Australii, stanowiąc pierwszy krok w strategii ekspansji w regionie Apac.

Nowy sklep znajduje się w centrum handlowym Macarthur Sq. i sprzedaje towary z portfolio marek Zagg, w tym Zagg, InvisibleShield, Gear4, Braven i Mophie.

Klienci mogą wchodzić w bezpośrednią interakcję z liniami produktów wyświetlanymi w sklepie, a także z maszyną InvisibleShield On-Demand, która zapewnia ochronę dla każdego urządzenia o dowolnej wielkości.

Według Zagga najbardziej typowe uszkodzenie smartfona – uszkodzony ekran – doświadcza jedna trzecia Australijczyków. Dzięki sklepowej maszynie ISOD ochraniacze ekranu są szerzej dostępne. Oferuje natychmiastowe cięcie i nakładanie folii ochronnych na ekran dla prawie każdego urządzenia z bazy chmury InvisibleShield obejmującej ponad 30 000 urządzeń.

„Robimy się w siłę na rynku australijskim, a otwarcie naszego nowego sklepu detalicznego w Sydney jest tego świadectwem”, powiedział Ross McInnes, dyrektor sprzedaży w Apac.

„Nasz zespół jest gotowy do łączenia się i budowania relacji z naszą lokalną społecznością”.

Zagg to globalna marka dostarczająca akcesoria i technologie, które wspierają mobilny styl życia, takie jak ochrona ekranu, rozwiązania do zarządzania energią i klawiatury mobilne. Firma działa w Chinach, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Usa.