Lowe chce budować w Metaverse, wprowadza wirtualne zakupy i rozwiązania NFT

Ponadto użytkownicy będą mogli również uzyskać dostęp do limitowanej kolekcji urządzeń do noszenia NFT od marki, a pierwszych 1000 budowniczych w Decentral i będzie mogło aktualizować swoje awatary o tematyczne buty, kaski i inne akcesoria. NFT będą dostępne za pośrednictwem bezpłatnego zrzutu dla wszystkich użytkowników, którzy mają połączony portfel MetaMask.

[Related: How the Metaverse Could Offer Retailers Mega Opportunities for Growth]

W ostatnich latach sprzedawca poczynił postępy, aby wprowadzić poziom interaktywnych cyfrowych doświadczeń, takich jak narzędzie Evaluate Your House, które wykorzystuje LiDAR do mapowania wymiarów przestrzeni, a także Holoroom How To, seria wirtualnych majsterkowiczów kliniki rzeczywistości.

Marisa Thalberg, dyrektor ds. marki i marketingu Lowe, powiedziała, że ​​metaverse znajduje się w kluczowym stadium rozwoju, a ponieważ detalista od początku był w czołówce budowania, jest to kolejny logiczny krok.

„To naturalne, że bylibyśmy zainteresowani współpracą i służbą wyłaniającej się społeczności budowniczych tworzących 10 nowy świat, mając na uwadze demokratyzację możliwości” – powiedział Thalberg. „Jednocześnie jesteśmy również bardzo świadomi naszego powodu, dla którego jesteśmy – aby uczynić domy lepszymi dla wszystkich, pomagając naszym klientom tworzyć rzeczywistą wartość w ich domach, w ich pracy i w ich społecznościach. Gwiazda Polarna w metawersie.

Dowiedz się więcej o Metaverse