Lenard’s mianuje nowego CEO – Retail World Magazine

Były dyrektor operacyjny w historii sukcesu australijskiego drobiu, LenardaHarry Rumpler, został mianowany dyrektorem generalnym.

Dyrektor generalny Lenarda Harry Rumpler.

Zastąpił on założyciela i dyrektora Lenarda, Lenarda Poultera, który pozostanie w firmie i przygląda się różnym możliwościom w przyszłości.

„To z pewnością kolejny krok dla Lenarda i jesteśmy bardzo podekscytowani nominacją Harry’ego i zaangażowaniem się w jego nową rolę”, mówi pan Poulter.

„Harry wykazał się wyjątkowym przywództwem i osiągnął dobre wyniki w krótkim czasie na pokładzie, które miały natychmiastowy pozytywny wpływ na biznes.

„Nie możemy być bardziej podekscytowani faktem, że Harry jest na pokładzie w jego nowej roli” – powiedział.

„Po kilku miesiącach pracy jako COO pracowałem w firmie, poznając różne obszary i wdrażając nowe strategie”, mówi Rumpler.

„Jestem podekscytowany możliwościami, jakie stoją przed nami w Lenard’s, a wraz z zespołem wszyscy patrzymy bardzo pozytywnie zarówno na rozwój sieci detalicznych, jak i franczyzowych.

„Mamy tutaj świetne połączenie doświadczenia i nowych członków zespołu, a dzięki temu pracujemy nad nowymi pomysłami i perspektywami” – powiedział.

Wcześniej Pan Rumpler pracował na wielu stanowiskach, w tym CEO IGA New (Metcash), Doradcą Biznesowym CSIRO, a także innymi członkami rady doradczej.

Pan Rumpler dołączył do zespołu Lenarda w styczniu 2022 roku.