Legenda wrestlingu Bret Hitman Hart mówi o brandingu

Wiadomości z branży detalicznej dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Zapisz się do Retail-Insider.

Legenda i ikona wrestlingu Bret Hitman Hart omawia znaczenie brandingu.

Opowiada o tym, jak powstała jego marka, co reprezentuje, z kim współpracuje z biznesowego punktu widzenia i dlaczego oraz jak powstał pseudonim Hitman.

Hart był na imprezie medialnej przez Firma destylacyjna Romero w Calgary, która ustanowiła światowy rekord Guinnessa na największy koktajl Cuba Libre.

https://www.youtube.com/enjoy?v=Re7568XvWgs

Seria wywiadów wideo autorstwa Retail Insider jest dostępny na YouTube.

Połączyć się z Mario Toneguzzi, weteran branży medialnej od ponad 40 lat i nazwany w 2021 roku Leading 10 Dziennikarz Biznesowy na świecie i jedyny Kanadyjczyk – aby dowiedzieć się, jak możesz opowiedzieć swoją historię, podzielić się swoim przesłaniem i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jest starszym krajowym dziennikarzem biznesowym w Retail Insider i właścicielem Mario Toneguzzi Communications Inc. i można się z nim skontaktować pod adresem [email protected]

Wywiad z tym odcinkiem:

Polub, udostępniaj i subskrybuj Mario Toneguzzi na YouTube!

Śledź Mario:

Sprawdź także inne serie oferowane przez Retail Insider, w tym podcast The Weekly i The Job interview Series, które są dostępne w Apple Podcasts, Stitcher, TuneIn, Google Podcasts lub za pośrednictwem naszego dedykowanego kanału RSS dla Simplecast i innych odtwarzaczy podcastów.

Śledź Insider Detaliczny:

Podziel się swoimi przemyśleniami!

NAJNOWSZE FILMY O POufnych informacjach o handlu detalicznym