Lato krytyczny okres dla branży restauracyjnej w Kanadzie

Wiadomości z branży detalicznej dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Zapisz się do Retail-Insider.

Matt Davis, OpenTable Kanada State Director, omawia znaczenie tego lata dla dobrego samopoczucia kanadyjskiego przemysłu restauracyjnego.

Davis opowiada o rezerwacjach on line w porównaniu do klientów, którzy przyjeżdżają do lokalu, wzroście międzynarodowej kuchni, w jaki sposób restauracje stają się markami lifestylowymi oraz o globalnym przewodniku Michelin przyjeżdżającym do Kanady.

https://www.youtube.com/look at?v=sosrgyl1OkY

Seria wywiadów wideo autorstwa Retail Insider jest dostępny na YouTube.

Połączyć się z Mario Toneguzzi, weteran branży medialnej od ponad 40 lat i nazwany w 2021 roku Best Ten Dziennikarz Biznesowy na świecie i jedyny Kanadyjczyk – aby dowiedzieć się, jak możesz opowiedzieć swoją historię, podzielić się swoim przesłaniem i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jest starszym krajowym dziennikarzem biznesowym w Retail Insider i właścicielem Mario Toneguzzi Communications Inc. i można się z nim skontaktować pod adresem [email protected]

Wywiad z tym odcinkiem:

Polub, udostępniaj i subskrybuj Mario Toneguzzi na YouTube!

Śledź Mario:

Sprawdź także inne serie oferowane przez Retail Insider, w tym podcast The Weekly i The Interview Sequence, które są dostępne w Apple Podcasts, Stitcher, TuneIn, Google Podcasts lub za pośrednictwem naszego dedykowanego kanału RSS dla Simplecast i innych odtwarzaczy podcastów.

Śledź Insider Detaliczny:

Podziel się swoimi przemyśleniami!

NAJNOWSZE FILMY O POufnych informacjach o handlu detalicznym