Kathy Hilton rozważa przyszłość Kyle’a Richardsa na temat prawdziwych gospodyń domowych z Beverly Hills

Dlaczego Kathy Hilton „NIGDY” nie dołączyła do obsady ROBH na pełny etat?

Mógłby Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills żegnać się z jedną z największych gwiazd?

Brawo filar Kyle Richards wcześniej zasugerował, że serial jest w bieżącym sezonie może być jej ostatnią. Jednak według jej siostry i przyjaciółki z serii Kathy Hiltonprawdopodobnie jeszcze się nie żegna.

„Myślę, że to robi” — powiedziała Kathy wyłącznie E! Wiadomość o tendencji Kyle’a do kwestionowania swojej przyszłości w serialu. „Ona pracuje tak ciężko, że w końcu czasami mówisz: „Cóż, może to jest to”. Ale myślę, że wróci.

Cokolwiek Kyle zdecyduje, prawie na pewno wpłynie to na to, czy Kathy pozostanie, ponieważ 63-latka ujawniła, że ​​​​powodem, dla którego dołączyła do serialu, było przede wszystkim spędzenie więcej czasu z siostrą, coś, co rzeczywiście zrobiła od tego czasu dołączenie do franczyzy w 2011.

Nie oznacza to, że Kathy nie wątpiła we własne stanowisko ROBH, chociaż. Jak to ujęła podczas niedawnego wywiadu E! u niej ROBH pokaz z MenoLabs, „Ten method, nawet ten mały fragment, który robię – potem musisz zrobić prasę, musisz zrobić BravoConmusisz zrobić zjazd, a potem nagle znowu kręcisz”.

A czy chciałaby w przyszłości zmienić swoją rolę na pełnoetatową gospodynię domową? „Zazwyczaj mówisz: »Nigdy nie powiem nigdy«”, powiedziała, „ale na pewno, absolutnie nie”.

„W ten sposób musisz zaangażować swoją rodzinę, a moja rodzina nie byłaby zainteresowana, a mój mąż nie byłby zainteresowany” – kontynuowała Kathy.

» Przeczytaj cały artykuł