Kanadyjczycy nadal kupują lokalnie, gdy małe firmy wprowadzają innowacje

Wiadomości z branży detalicznej dostarczane bezpośrednio do Ciebie. Zapisz się do Retail-Insider.

Don LudlowWiceprezes Small Business, Partnerships & Strategy, RBComawia, w jaki sposób kanadyjscy konsumenci nadal wspierają właścicieli małych firm.

Ludlow opowiada o powodach wsparcia, o tym, jak zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna pomagają napędzać ten trend oraz o tym, jak właściciele małych firm postrzegają innowacje, rozwiązania cyfrowe i dywersyfikację jako kluczowe aspekty wzrostu.

Seria wywiadów wideo autorstwa Retail Insider jest dostępny na YouTube.

Połączyć się z Mario Toneguzzi, weteran branży medialnej od ponad 40 lat i nazwany w 2021 roku Top Ten Dziennikarz Biznesowy na świecie i jedyny Kanadyjczyk – aby dowiedzieć się, jak możesz opowiedzieć swoją historię, podzielić się swoim przesłaniem i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jest starszym krajowym dziennikarzem biznesowym w Retail Insider i właścicielem Mario Toneguzzi Communications Inc. i można się z nim skontaktować pod adresem [email protected]

Wywiad z tym odcinkiem:

Polub, udostępniaj i subskrybuj Mario Toneguzzi na YouTube!

Śledź Mario:

Sprawdź także inne serie oferowane przez Retail Insider, w tym podcast The Weekly i The Interview Series, które są dostępne w Apple Podcasts, Stitcher, TuneIn, Google Podcasts lub za pośrednictwem naszego dedykowanego kanału RSS dla Simplecast i innych odtwarzaczy podcastów.

Śledź Insider Detaliczny:

Podziel się swoimi przemyśleniami!

NAJNOWSZE FILMY O POufnych informacjach o handlu detalicznym