Jubiler z Leigh-on-Sea nominowany do nagrody przedsiębiorcy

Hayley Sturniolo, założycielka firmy jubilerskiej z siedzibą w Leigh-On-Sea, została finalistką konkursu Great British Entrepreneur Awards.

The Good British Entrepreneur Awards, we współpracy ze Starling Financial institution, docenia i promuje ciężką pracę i podnoszące na duchu historie właścicieli company w całej Wielkiej Brytanii, kładąc nacisk na ich podróż i odporność na osiągnięcia finansowe.

Niektóre nagrody zostaną przyznane w poszczególnych regionach w kategoriach takich jak Disruptor of the Calendar year, Entrepreneur for Fantastic Award i Good British Entrepreneur of the Yr. Znani zwycięzcy z poprzednich lat to między innymi założyciel Social Chain Steven Bartlett, który stał się najmłodszym inwestorem w BBC Dragon’s Den.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas finału, który odbędzie się 21 listopada w hotelu Grosvenor w Londynie.

Sturniolo powiedział: „To wielki zaszczyt zostać wybranym finalistą spośród tak niesamowitej liczby uczestników. Nie mógłbym być bardziej wdzięczny za uznanie naszej ciężkiej pracy. To był bardzo ekscytujący okres dla Inscripture zaszliśmy tak daleko w zeszłym roku i badamy kolejne ekscytujące możliwości”.