Jennifer Lopez jest szczera w związku z atakiem paniki wywołanym wyczerpaniem

Na szczęście Lopez mówi, że jej ochroniarz zabrał ją do lekarza. Wspomina, że ​​czuła się przerażona, że ​​traci rozum. “[The doctor] powiedział: „Nie, nie jesteś szalony. Potrzebujesz snu… śpij od siedmiu do dziewięciu godzin w nocy, nie pij kofeiny i upewnij się, że masz treningi, jeśli masz zamiar wykonywać tak dużo pracy. Zdałem sobie sprawę, jak poważne mogą być konsekwencje ignorowania tego, czego potrzebuje moje ciało i umysł, aby być zdrowym”.

Jennifer Lopez dobrze posłuchała rady lekarza: w 2020 roku powiedział ET że walczyła z depresją związaną z pandemią, pozostając aktywną. „W dni, w których czujesz się źle, ważniejsze jest to, że wstajesz i coś robisz” – powiedziała. „Zrób mały trening w domu, zrób coś, co sprawi, że poczujesz się dobrze, ugotuj coś, co lubisz. Podnieś się – idź dalej”.

J.Lo również otworzyła się na temat jej czasami mniej niż doskonałego zdrowia psychicznego w swoim filmie dokumentalnym Netflix Połowa czasugdzie ujawniła, że ​​tabloidowa obsesja na punkcie jej życia osobistego, a także Naciągacze Odrzucenie Oscara przyczyniło się do okresów bardzo niskiej samooceny. Ale, jak powiedziała, utrzymuje się na duchu, otaczając się rodziną. I oczywiście Bena Afflecka.

Ta historia pierwotnie ukazała się na glamour.com.


Więcej o Jennifer Lopez:


Teraz codzienna rutyna profesjonalnego tancerza:

Nie zapomnij śledzić Allure dalej Instagram oraz Świergot.