Jay-Z nagania najgorętsze akcesoria tego sezonu: kapelusz wiadro, szklana woda i helikopter

Dla pewnego rodzaju nowojorskiego magnata lądowisko dla helikopterów przy West 30th Street jest miejscem, w którym można przebywać latem. Świat jest ich ostrygą, a helikopter to najszybsza droga z wyspy Manhattan, aby dostać się do ich wielu, wielu innych pereł.

Nawet na wyrzutni ubieranie się w przestworza jest kluczowe, co podkreślił Jay-Z, kiedy w czwartek wieczorem złapał whole lot do Hamptons o złotej godzinie. Ale w przeciwieństwie do Logana Roya, który również wyruszył w zachód słońca (chociaż, spójrzmy prawdzie w oczy, Logan jest bardziej facetem z heliportu na molo 6), zrobił to z pewnym rozmachem. Jay wyposażył swój niefrasobliwy strój na lato – składający się z śnieżnobiałej koszuli obozowej, granatowych spodni i lśniącej pary pum – kilkoma kluczowymi akcesoriami na lato: a mianowicie granatowym kapeluszem typu tie-dye i wysoką szklaną butelką wody źródlanej Mountain Valley. Orzeźwiający na wiele sposobów.

Kubełkowy kapelusz jest czymś w rodzaju sezonowej podstawy dla Jaya związanego z Hamptons, choć tak jest był w jego arsenale przez dekady. Zeszłego latakiedy on i jego żona Beyoncé wpadli z powrotem do miasta helikopterem na lunch w Brooklyn pizzerii Lucali, Jay miał na sobie prosty kapelusz „East Hamptons, NY”, podobny do zwykłego, który można znaleźć w sklepie z pamiątkami lub obecnie wymienione na Grailed za 700 $. Nic nie jest tak zabawne, jak znalezienie odpowiedniego kapelusza z wiaderkiem, który chroni przed słońcem przed oczami — choćby po to, abyś mógł pozostać skupiony na otwartym horyzoncie, niezależnie od tego, czy znajdziesz się na lądowisku dla helikopterów, czy nie.

Caravaggio Arrows Holiday Spirit koszula obozowa z krótkim rękawem, zapinana na guziki

TIE DYE ŻAKARDOWA FROTTE CZAPKA WIADERKO