*GORĄCE* Oferta Kindle Unlimited Prime Day: 4 miesiące za 4,99 $!

Wow! Jeśli chcesz wypróbować Kindle Limitless, jest to świetna okazja, aby wypróbować go po obniżonej cenie! (I nie przegap GORĄCYCH ofert, które możesz zdobyć na Audible, Tunes Unrestricted i Primary Channels również na Primary Working day!)

Oferta Kindle Unrestricted Primary Working day

W ramach specjalnej oferty Key Working day tylko dziś i jutro możesz zdobądź 4 miesiące Kindle Limitless za jedyne 4,99 USD jeśli nigdy wcześniej tego nie próbowałeś.

To jest tylko dla klientów, którzy nigdy nie zarejestrowali się w Kindle Unlimited w jakimkolwiek charakterze.

Ponieważ Kindle Unlimited jest zwykle wyceniany na 9,99 USD miesięcznie, jest to wartość 39,96 USD i fantastyczne oszczędności! Kiedy ty zapisz się do tej ofertyuzyskasz dostęp do ponad 700 000 e-booków i tysięcy audiobooków — wszystko za jedyne 4,99 USD!

(Psst! Jeśli nie kwalifikujesz się do tej oferty lub nie chcesz nic płacić z własnej kieszeni, możesz skorzystać z bezpłatny 2-miesięczny okres próbny Kindle Unlimited zamiast!)

Uwaga: w przypadku każdej z tych ofert po zakończeniu okresu próbnego zaczniesz naliczać opłatę miesięczną w wysokości 9,99 USD. Jeśli nie chcesz kontynuować po okresie próbnym, po prostu anuluj automatyczne odnawianie na swoim koncie, zanim zostaniesz obciążony pełną ceną!

Nie jesteś członkiem Prime? Zapisz się na bezpłatną wersję próbną Amazon Key aby skorzystać z oferty Prime Day!

Zobacz wszystkie oferty Prime Working day 2022 tutaj.