Fed mianuje Grahama Stafforda nowym COO

TOWARY OGÓLNE

8 lipca 2022 | przez Biuletyn Detaliczny

Fed (Federacja Niezależnych Sprzedawców Detalicznych) ma przyjemność ogłosić powołanie Grahama Stafforda na nowego dyrektora operacyjnego (COO).

Pan Stafford dołączył do organizacji handlu detalicznego w poniedziałek (4 lipca) i będzie miał swoją siedzibę w Durham.

Wcześniej pracował jako COO w Amazing Instore oraz na wyższych stanowiskach w Nokii i Sony.

Wprowadzenie pana Stafforda do branży informacyjnej nastąpiło w wieku 15 lat, kiedy pracował jako gazeciarz dla lokalnego niezależnego sprzedawcy.

Stafford powiedział: „Fed ma długą historię wspierania niezależnych sprzedawców detalicznych i bardziej niż kiedykolwiek potrzebują naszej pomocy i wsparcia. Nie mogę się doczekać, aby zakasać rękawy i pomóc członkom w rozwiązaniu niezliczonych problemów, przed którymi stoją.

W swojej nowej roli Stafford ściśle współpracuje z nowym prezesem krajowym Jasonem Birksem, krajowym komitetem wykonawczym Fed, krajową komisją finansów, radnymi krajowymi i kierownictwem wyższego szczebla, aby wykorzystać sukcesy federacji i pomóc w kształtowaniu kolejnego etapu jej rozwoju.

Birks powiedział: „Cieszę się, że mogę powitać Grahama w rodzinie Fed. Przynosi ze sobą bogate doświadczenie i udokumentowane osiągnięcia, więc nie mogę się doczekać współpracy z nim, aby wykorzystać mocne strony Fedu i zwiększyć nasze członkostwo.

Wyślij 10 artykuł do znajomego

Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany.

Zaloguj się tutaj