Doja Cat zgoliła brwi na żywo na Instagramie — zobacz wideo

Doja Cat zgoliła brwi podczas improwizowanego filmu na Instagramie na żywo, a wiesz co? Właściwie wygląda niesamowicie. Tak, poważna nowa transformacja zdobywcy nagrody Grammy nastąpiła zaraz po tym, jak pokazała swój nowy buzzcut i była ostatnią rzeczą, jakiej oczekiwali jej lojalni fani, gdy w czwartek zalogowała się na swoje konto na Instagramie.

Nie było to jednak szokujące, ponieważ 26-latka, która ostatnio rozliczyła swój dramat z Dziwne rzeczy gwiazda Noah Schnapp wyjaśniła, że ​​powodem, dla którego żegnała się ze swoimi brwiami, było to, że „nigdy nie lubiła” mieć włosów.

Doja Cat, której prawdziwe imię to Amala Ratna Zandile Dlamini, wyglądała na zachwyconą z brzytwą w dłoni, kiedy goliła brwi — i nie mogła być bardziej „obsesyjna” na punkcie końcowego rezultatu.

„Po prostu nie mogę uwierzyć, że zajęło mi to tyle czasu, aby powiedzieć:„ Ogol swoją pierdoloną głowę ”- powiedziała swoim obserwatorom na Instagramie Dwell. „Czuję, że i tak nigdy nie powinnam mieć włosów. Lubię mieć włosy”.

Twórca hitu „Kiss Me More” dodał: „Nigdy nie lubiłem mieć włosów. Nie mogę ci raz powiedzieć, od początku mojego życia, że ​​kiedykolwiek mówiłem: „To jest fajne. Po prostu nie lubię mieć włosy.'”

Treści na Twitterze

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.