Doja Cat wzywa Stranger Things Noah Schnapp do dzielenia się prywatnymi DM

Doja Cat PRAGNĄCA po tej Stranger Matters Star

Doja Cat chce, aby jej DM pozostało na dole.

26-letnia piosenkarka „Say So” podzieliła się tym, że nie była po tym rozbawiona Dziwniejsze rzeczy gwiazda Noah Schnapp umieścił zrzuty ekranu z ich prywatnej rozmowy na swoim koncie TikTok 7 lipca, w którym Doja poprosił nastolatka, aby skontaktował ją ze swoim partnerem Józef Quinn.

W DM, które Noah usunął ze swojego TikTok, Doja napisał: „Noah, czy możesz powiedzieć Josephowi hmu? Czekaj nie. Czy on ma dziewczynę?”

Po tym, jak Noe zachęcił Planeta Her piosenkarka do „wślizgnij się do jego DM”, odpowiedziała, „Nie znam jego Instagrama ani Twittera. Nie ma DM, do którego mógłby się wślizgnąć.

TikTok Noego stał się popularny, a wiadomości Doji na temat Josepha były tematem rozmów w mediach społecznościowych. Podczas gdy wielu uważało, że movie 17-latka TikTok jest zrobiony w zabawny sposób, Doja nie był rozbawiony jego postem i skrytykował go za udostępnienie ich prywatna rozmowa ze społecznością.

Tej samej nocy Doja na nią na żywo TIK Tok konto, zachęcając swoich zwolenników do nagrywania jej rozmowy na temat Noego, aby mogli ją opublikować online.

„Najpierw postarajmy się być wyluzowani” – zaczęła. “Aby być uczciwym, to jest jak dziecko. Nie wiem, ile ma lat, ale nie ma mowy, żeby skończył 21 lat”.

Kontynuowała: „Kiedy jesteś tak młody, popełniasz błędy. Robisz głupie rzeczy. Staram się być tremendous reasonable. Psujesz relacje z ludźmi, popełniasz błędy – tak jak powinieneś, żeby wiedzieć, że nie możesz tego robić w przyszłości.

» Przeczytaj cały artykuł