Ćwicz podczas pracy w domu z tym rowerem stacjonarnym pod biurkiem, który jest w sprzedaży za mniej niż 150

Źródło obrazu: Somkiat/Adobe

Jeśli kupisz niezależnie sprawdzony produkt lub usługę za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Wielu z nas pracuje w domu od dłuższego czasu i jeśli czujesz, że Twoja rutyna exercise osłabła od czasu zarodka i nie możesz wrócić na właściwe tory, masz szczęście, ponieważ YOSUDA ​​pod biurkiem pedał rowerowy do ćwiczeń jest obecnie 21% zniżki na Amazon Prime Working day. Rower kosztuje 171,99 USD, a teraz może być cały Twój za jedyne 135,99 USD, oszczędzając 36 USD. Stacjonarny pedał rowerowy mieści się pod biurkiem, dzięki czemu możesz ćwiczyć podczas pracy.

Kup urządzenie do ćwiczeń pedałów rowerowych YOSUDA ​​Under Desk za 135,99 USD.

Najlepsze w pedale jest to, że można go używać do rąk lub nóg i nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dzięki czemu można go łatwo przechowywać. Pedały są bardzo ciche, więc nie rozpraszasz siebie ani innych podczas pedałowania i jest to bezmyślne, więc nawet nie zdajesz sobie sprawy, że ćwiczysz podczas pracy.

rower treningowy

Rower ma niewielki wpływ, więc nie obciąża mięśni ani stawów i zmusza do poruszania ciałem, gdy utkniesz w środku przez cały dzień. Jest wyposażony w osiem regulowanych poziomów napięcia. Jest wyposażony w inteligentny ekran, ważący 22 funty i cztery gumowe podkładki antypoślizgowe. Check śledzi czas, dystans, prędkość i spalone kalorie, a ponadto ma uchwyt, który ułatwia przenoszenie i przechowywanie.

Niezależnie od tego, czy chcesz ćwiczyć podczas pracy przy biurku, siedząc na kanapie,

» Przeczytaj cały artykuł