Córka Sereny Williams, Olympia Ohanian’s Style Moments

W wieku zaledwie 4 lat córka Sereny Williams i Alexis Ohanian, Olympia Ohanian, osiągnęła już imponujące kamienie milowe w modzie. Wystąpiła w dużej kampanii modowej u boku swojej mamy, wystąpiła kilka razy na czerwonym dywanie i uczestniczyła w Tygodniu Mody w Mediolanie i Nowym Jorku. Nie wspominając o tym, że była najmłodszą osobą, która kiedykolwiek znalazła się na okładce Vogue’a w wieku zaledwie trzech miesięcy.

Ale poza tymi błyskotliwymi momentami, codzienny styl Ohaniana jest równie godny uwagi. Ostatnio zwiedzała Londyn, kiedy Williams był w mieście na Wimbledon, ubrana w fantazyjne różowe sukienki i elegancki mały trencz. Przez nią Konto na Instagramie! prowadzona przez jej rodziców, 4-latka dała nam wgląd w swoje ekscytujące przygody podróżnicze i życie w domu, a wszystko to w najbardziej uroczych strojach. Nic dziwnego, że Ohanian ma już najlepsze wyczucie mody, biorąc pod uwagę zaangażowanie legendy tenisa w branży modowej. Supergwiazda uczestniczyła w wielu pokazach mody — nawet pojawiła się na wybiegu na pokazie Off-White w lutym — i prowadzi własną wytwórnię S by Serena, którą sama często kołysze. Williams i jej córka również uwielbiają pasujące momenty, niezależnie od tego, czy jest to pełny styl projektanta, czy po prostu swobodny strój na korcie tenisowym.

Od jej pasujących strojów z Williamsem na czerwonym dywanie i poza nim po jej zachwycające spojrzenia pozujące na całym świecie, sprawdź najlepsze spojrzenia Ohanian.