ColourPop Cosmetics wprowadza Disney-Themed True Love’s Kiss Lipstick Vault — zobacz zdjęcie

Czy pamiętasz najbardziej ekscytujący dzień w roku szkolnym — tuż przed rozpoczęciem zajęć, spacerując po alejkach lokalnego sklepu z artykułami biurowymi wypełnionymi brokatowymi żelowymi długopisami, błyszczącymi ołówkami mechanicznymi i samoprzylepnymi karteczkami z zakreślaczami?

Szybko do przodu do ery postscholastycznej w bieżącym dniu, a podekscytowanie, które kiedyś odczuwałeś dzięki tej kolorowej gamie przyborów szkolnych, można teraz przetłumaczyć za pomocą inspirowanych Disneyem produktów z Kosmetyki ColourPop. Czas przygotować się na przebudzenie swojego wewnętrznego dziecka, gdy dwanaście księżniczek Disneya zostaje uwiecznionych dzięki nowej Pocałunek Prawdziwej Miłości Lip Vault.

Ta zaczarowana kolekcja, aż po opakowanie, jest hołdem dla dzisiejszych i dawnych księżniczek Disneya. Kim jest zaczarowana dwunastka, która pojawi się w Kiss Lip Vault True Really like? Ariel, Aurora, Belle, Cinderella, Jasmine, Merida, Moana, Mulan, Pocahontas, Roszpunka, Królewna Śnieżka i Tiana to wybrane osoby, które trafiają do tej kremowej kolekcji odcieni szminki z satynowym wykończeniem i przezroczystości do pełnego krycia. Pięć z tych dwunastu odcieni powraca z limitowanej kolekcji Disney Designer marki.

Kolekcja zawiera delikatne róże i żywe fuksja, a także wiele odważnych czerwieni. Weźmy na przykład odcień Kopciuszek, chłodny odcień różu. Shade Moana to różowa nuta cielistego różu. Z drugiej strony, odcień szminki Tiana, głęboka czerwień wina, jest odważny, jak to tylko możliwe.

Dzięki uprzejmości marki