Centrum handlowe Infiniti świętuje swoją rocznicę ze swoimi klientami, oferując im wspaniałe doświadczenia i nagrody

Infiniti Mall, oddział K Raheja Realty Group, był świadkiem wieczoru wypełnionego radością, muzyką i nagrodami podczas obchodów swojej rocznicy. Infiniti Shopping mall wychwalało swoją chwalebną podróż z pracownikami i klientami, którzy odegrali znaczącą rolę w uczynieniu tej podróży tak udaną.

W ramach jubileuszu centrum handlowe zorientowane na klienta zorganizowało specjalne występy i nagrody upominkowe, aby uczcić 10 dzień. Aabhaas – zespół spopularyzowany wśród publiczności wydał covery kultowych piosenek z osobistym akcentem granym w Infiniti Mall Malad. Oferując klientom uduchowione muzyczne doznania tego wieczoru, Infiniti Mall Andheri było również gospodarzem występu zespołu. Po uroczystości odbyła się ceremonia krojenia ciasta w obu centrach handlowych w Andheri i Malad.

Nagradzając swoich klientów z tej pamiętnej okazji, centrum handlowe Infiniti ogłosiło również, że wszyscy lojalni członkowie (członkostwo lojalnościowe oferowane przez centrum handlowe Infiniti) otrzymają 3x punkty za każdy zakup między 1 a 3 lipca 2022 r.

Nitin Bir, wiceprezes Infiniti Mall, komentując tę ​​radosną okazję, Akcje „Cieszymy się, że osiągnęliśmy 10 ważny kamień milowy. Obsłużyliśmy miliony klientów w obu Infiniti Centra handlowe, Andheri i Malad, odkąd nasze drzwi się otworzyły. Chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby podziękować wszystkim naszym interesariuszom – pracownikom, klientom, sprzedawcom detalicznym i społeczności – za ich wkład w nasz sukces”.