30 pozycji zatwierdzonych przez redaktora mody na urodziny

Bursztyn bałtycki jako holistyczne lekarstwo na ból

31 maja 2022 r

Bursztyn bałtycki był tradycyjnie stosowany jako holistyczne lekarstwo na bóle, szczególnie w nordyckich regionach Europy. Choć często nazywany kamieniem szlachetnym, bursztyn bałtycki jest w rzeczywistości skamieniałą żywicą drzewną, która przez stulecia spływała do wybrzeży Litwy ze szwedzkich lasów.

Starożytni mieszkańcy tych regionów wierzyli, że naszyjniki i bransoletki wykonane z bursztynu mają moc uzdrawiania i nosili je jako lekarstwo na bóle.

Dziś wiemy, że siła Bursztynu Bałtyckiego tkwi w wysokim stężeniu substancji przeciwzapalnej kwasu bursztynowego. Kwas bursztynowy jest naturalnym związkiem, który zmniejsza stany zapalne, a co za tym idzie, ból w organizmie.

Bursztyn pochodzący z regionów nadbałtyckich ma najwyższe stężenie tej substancji spośród wszystkich odmian bursztynu na świecie, co czyni bursztyn bałtycki doskonałym holistycznym dodatkiem do leczenia dolegliwości, w tym bólów głowy, astmy, artretyzmu i ząbkowania.

Ostatnio kwas bursztynowy zaczął robić fale Ochrona skóry podobnie jak jego działanie przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe i kojące.

W Powell’s Owls importujemy naszą biżuterię z bursztynu bałtyckiego bezpośrednio z Litwy i gwarantujemy autentyczność poprzez weryfikację przez Gemological Institute of America (GIA).

Sprawdź naszą kolekcję naszyjników i bransoletek z naturalnego Bursztynu Bałtyckiego dla dorosłych oraz naszyjników na ząbkowanie z Bursztynu Bałtyckiego!


Dzielić:Leave a Reply