Bella Hadid pożegnała się, brwi i cześć, cięcie miską na wybiegu Marca Jacobsa — zobacz zdjęcia

27 czerwca pokaz mody Marca Jacobsa jesień/zima 2022 był transmitowany na żywo nad powodzią ludzi przechadzających się po sercu Moments Sq. w Nowym Jorku. A jeśli byłeś gdzieś w pobliżu cyfrowego billboardu, na którym transmitowany był strumień, być może złapałeś Bella Hadid wygląda tak ostro, jak to tylko możliwe, dzięki odważnej nowej fryzurze.

Aby zadebiutować swoją najnowszą kolekcją, Jacobs wybrał Nowojorska Biblioteka Publiczna jako osobiste miejsce docelowe dla osób zaproszonych na pokaz, gdzie Hadid zabrała się na wybieg w jednym ze swoich najśmielszych dotychczasowych stylizacji. Nigdzie nie było widać typowo wypolerowanych brwi Hadida, co prowadzi nas do przekonania, że ​​zostały przyklejone i zamaskowane makijażem przed pokazem. (Hej, gdyby naprawdę zaryzykowała i ogoliła brwi, bylibyśmy tutaj po to.) Czarny cień do powiek został również nałożony na całe powieki i skrzydlaty na zewnątrz, w miejscu, gdzie kiedyś były ogony jej brwi. Jej fryzura była jeszcze śmielsza: najprawdopodobniej ukryte pod łysą czapką, prawdziwe włosy Hadida były ukryte pod hybrydową treską z zaokrągloną miską.

Projektant mody Pokaż notatki przeczytaj: „Kreatywność jest niezbędna do życia”. To stwierdzenie powstało dzięki pracy wizażystów Noël Jacoboni oraz Diane Kendal i fryzjerka Duffy. Zespół był w stanie zebrać wszystkie stylizacje z wybiegu prezentowanych modelek w niecały tydzień, ujawnił Jacoboni na Instagramie.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.