Australijski sprzedawca prezentów LVLY mianuje nowego dyrektora generalnego

Australijski sprzedawca prezentów LVLY wyznaczył swojego doradcę, Davida Robinsona, na nowego dyrektora generalnego, a współzałożycielka Hannah Spilva dołącza do Limitless Know-how Group.

Rezygnacja Spilvy z funkcji dyrektora generalnego nastąpiła po tym, jak LVLY sprzedało firmę firmie Limitless Technological innovation z siedzibą w Azji Południowo-Wschodniej za 35 milionów dolarów, a współzałożyciel przygotował się do zajęcia miejsca w zarządzie Limitless Engineering w ramach umowy.

Robinson dołączył do firmy w 2016 roku jako członek rady doradczej, koncentrując się na rozwoju zasięgu, wzroście rynku, ekspansji kanałów, ulepszeniach technicznych oraz usprawnieniach operacyjnych i finansowych.

„David Robinson był tam na każdym kroku i dlatego nie ma lepszej osoby, która mogłaby pomóc LVLY w zdobyciu kolejnego szczytu” – powiedział Spilva.

Obecnie jest dyrektorem zarządzającym Inexperienced Island Advisory, Robinson jest ostatnio doradcą kilku organization, w tym globalnego dostawcy e-kart upominkowych Prezzee oraz detalicznej aplikacji mobilnej „scan and fo” Tilly. Był także dyrektorem ds. marketingu i dyrektorem cyfrowym grupy w David Jones.

Założona przez Hannah Spilva i Verity Tuck w 2014 roku firma LVLY świadczy usługi dostarczania prezentów w Australii. Firma została niedawno uznana za 8. w rankingu Fast 100 magazynu Australian Financial Evaluate z 2021 r. i wymieniona jako jeden z 20 najfajniejszych sprzedawców detalicznych w Australii przez Inside Retail.