Ankieta Saksa stwierdza, że ​​konsumenci wydają na luksus

Saks, luksusowa platforma e-commerce, przedstawiła swoje najnowsze badanie Saks Luxurious Pulse wśród kupujących luksusowych produktów, zawierające spostrzeżenia konsumentów na temat nawyków zakupowych i preferencji dotyczących stylu życia. Badanie wykazało, że konsumenci o wyższych dochodach nadal wydają na luksus, w tym na modę i wakacje. Co więcej, coraz więcej konsumentów stawia teraz na pierwszym miejscu zdrowie i dobre samopoczucie oraz uzupełnia swój styl życia luksusowymi produktami do samoopieki, fitnessu i domu.

„Nadal zwracamy szczególną uwagę na zmieniające się środowisko makro, a spostrzeżenia z Saks Luxury Pulse wzmacniają nasze spojrzenie na konsumenta dóbr luksusowych” – powiedział Marc Metrick, dyrektor generalny Saks. „Klient luksusowy pozostaje bardzo zaangażowany w modę i jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą nadal zwracać się do Saksa, gdy będą chcieli ulepszyć i odświeżyć swój codzienny styl”.

Dyrektor ds. sprzedaży Saks, Tracy Margolies, dodał: „Saks jest zaangażowany w dostarczanie asortymentu, który uzupełnia styl życia luksusowego klienta. Te cenne spostrzeżenia są jednym ze sposobów, w jaki słuchamy naszych klientów, aby informować o naszym asortymencie. Chociaż moda pozostaje w centrum Saksa, odkryliśmy, że nasz klient obejmuje luksus we wszystkich aspektach swojego codziennego życia”.