Airwallex uruchamia aplikację do płatności online w Shopify

Wiodąca globalna platforma fintech, Airwallex wprowadziła aplikację do płatności on the internet Airwallex na Shopify, wtyczkę bramki płatności, którą sprzedawcy mogą zintegrować ze swoim sklepem internetowym, aby akceptować płatności od klientów.

Nowa aplikacja jest oferowana za pośrednictwem rozwiązania do akceptacji płatności Airwallex, które obejmuje szereg metod płatności, w tym karty bankowe Visa, MasterCard i UnionPay oraz ponad 30 innych lokalnych metod płatności w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie, takich jak GrabPay w Azji Południowo-Wschodniej, WeChat Shell out w APAC oraz Bancontact i Sofort w Europie.

„Cieszymy się, że nasze rozwiązanie do akceptacji płatności on the internet będzie teraz dostępne w Shopify, pomagając sprzedawcom w stworzeniu bezproblemowej podróży płatności w ich sklepie internetowym” – powiedział Ravi Adusumilli, starszy wiceprezes ds. partnerstwa Airwallex.

„Nasza aplikacja jest jedną z wielu ofert, które stworzyliśmy, aby pomóc sprzedawcom akceptować płatności transgraniczne. W takim przypadku, korzystając z konta Airwallex, sprzedawcy mogą uzyskać bezpieczny dostęp do wielu metod płatności, zarówno globalnie, jak i lokalnie, w wygodny, szybki i przystępny sposób”.

Oprócz możliwości przyjmowania płatności na całym świecie, sprzedawcy Airwallex mogą również otrzymywać rozliczenia w ponad siedmiu głównych walutach, w tym USD, aby uniknąć niepotrzebnych przewalutowań i powiązanych opłat. Sprzedawcy mogą również przyjmować płatności bezpośrednio do swoich wielowalutowych portfeli Airwallex i dokonywać płatności za pomocą kart lub przelewów bez granic.