Adidas Adilette Slides Tylko 11,50 USD za sztukę (zwykle 27 USD)

para granatowych klapek w białe paski

Włóż wygodne buty podczas wyprzedaży w serwisie eBay!

Do wyczerpania zapasów kliknij, aby eBay.com gdzie możesz zaczepić Adidas Adilette Aqua Slides za jedyne 14,38 USD (zwykle 27 USD)!

Jeszcze lepiej, do 6 lipca zdobądź i dodatkowe 20% zniżki na zakup za 25 USD+ kiedy używasz kodu promocyjnego OSZCZĘDNOŚCI LIPCA w kasie! Chwyć dwie pary slajdów dla siebie i swojego nastolatka, a spełnisz 10 minimalny wymóg. 🙌🏼

Te Klapki Adidas wyposażone w szybkoschnącą wkładkę, która otula stopy dzięki miękkiej amortyzacji, dzięki czemu idealnie nadają się do noszenia pod prysznicem, na basenie lub na plaży. Cholewka w stylu bandaża w połączeniu z 3 paskami nadaje tym sandałom klasyczny, sportowy wygląd, który uwielbiają nastolatki. Co więcej, recenzenci zauważają, że ten styl jest świetny dla szerokich stóp!

Oto jeden pomysł na ofertę…

granatowe klapki w białe paski

„Miałem challenge ze znalezieniem suwaka Adidasa, który pasowałby do mojej stopy. Po kilku zakupach i zwrotach w końcu znalazłem taki, który przylega do stopy o szerszym kształcie. Rozmiar mojego buta nie tylko dokładnie odpowiada rozmiarowi zjeżdżalni, ale ogólny kształt pasuje do nieco szerszej stopy, co zapewnia większy komfort. Mogę nawet tam, gdzie je w skarpetkach, bez żadnego braku komfortu.”

Wysyłasz nastolatka do college’u jesienią? Śledź tę stronę!