5 pomysłów na strój do stylowego chińskiego Nowego Roku

Pierwsza opcja bohatera

1 lutego rozpoczyna się Chiński Nowy Rok, kiedy to w chińskim zodiaku wejdziemy w Rok Tygrysa i będziemy mieli szansę uhonorować nowe początki i możliwości w nadchodzącym roku.

Świętuj stylowo z Like, kolekcją Bonito Lunar New 12 months, zawierającą kobiece style w odcieniach czerwieni i cynobru – kolory kojarzące się ze szczęściem w chińskiej kulturze – wraz ze specjalnie zaprojektowanym nadrukiem Buds of Pleasure, inspirowanym tradycyjnymi tkaninami i motywami kwiatowymi, które wywoływać uczucia obfitości i dobrobytu.

Oto niektóre z naszych ulubionych elementów, które nadadzą świąteczny akcent Twoim uroczystościom:

Przewiń do Kontynuuj

Nowi członkowie, którzy Zapisz się w ramach programu nagród LBCommunity+, Appreciate, Bonito, w lutym otrzyma ekskluzywną kartę podarunkową o wartości 15 USD i skorzystaj z bezpłatnej wysyłki!

***

O miłości, Bonito

Zaprojektowany z myślą o kluczowych momentach i kamieniach milowych w życiu kobiety, Like, wszechstronny asortyment Bonito obejmuje stylowe i wygodne ubrania dla nowoczesnej kobiety w domu, pracy i zabawie. Z miłości, Bonito jest obecnie największą zintegrowaną pionowo, wielokanałową marką mody damskiej w regionie Azji. Pozostajemy zaangażowani w budowanie i pielęgnowanie relacji, wpajając duszę w innowacje dzięki przemyślanemu projektowi i zaangażowaniu w kontakt ze społecznością.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nas tutaj.