3 sposoby na potajemne znalezienie rozmiaru pierścionka, aby zachwycić swoją żonę

Czas czytania: 7 minuty

Wiemy, że jest to cholernie trudne do znalezienia Rozmiar pierścionka potajemnie wszyscy tam byliśmy. Czas, kiedy chcesz kupić jej pierścionek lub może się jej oświadczyć, a po prostu nie znasz rozmiaru pierścionka. Jakby kupowanie prezentów-niespodzianek dla żon nie było już trudne (tak trudno sprawić, by spodobała jej się to, co jej kupuję, a kończy się na wymianie większości rzeczy – ubrań, akcesoriów i wszystkiego), teraz musimy uporać się z problemem rozmiaru . A problem z rozmiarem pierścionka jest prawdziwy, ponieważ tak naprawdę bardzo ważne jest, aby dobrze dopasować. Jeśli chodzi o ubrania, możesz po prostu wybrać starą z jej szafy i dopasować rozmiar. Nie jest to jednak takie proste z pierścionkami, ponieważ rozmiary zaczynają się od 5/6 i sięgają do 30 (no cóż, szczerze mówiąc, większość ma rozmiar pierścionka między 8-16).

Rozmiar pierścionka na pierścionku

Podstawy rozmiaru pierścionka

Przedstawimy kilka stosunkowo łatwych sposobów na potajemne znalezienie jej rozmiaru pierścionka. Ale zanim przejdę do właściwego zadania, pozwólcie, że dam wam szybki i krótki kurs przypominający o rozmiarach pierścionków. To przyspieszy, ponieważ wiem, że mężczyźni tacy jak ty i ja nie są dobrzy w biżuterii (żartuję, jestem naprawdę dobry w tym wszystkim 😉). Zacznę więc od początku – pierścionki (złote, diamentowe lub po prostu imitacje pierścionków) występują w dwóch postaciach – zależne od wielkości oraz wolny rozmiar. Podczas gdy większość tanich pierścionków z biżuterią ma dowolny rozmiar (jeden rozmiar dla wszystkich), biorąc pod uwagę łatwość sprzedaży i zmniejszenie zwrotów, większość prawdziwych pierścionków z brylantami (pierścionków szlachetnych) ma zwykle rozmiar zależny.

Pierścienie zależne od rozmiaru

Te zależne od wielkości obrączki wykonywane są w jednym z wielu dostępnych rozmiarów, dzięki czemu możliwe jest wykonanie pierścionków na każdy palec. Zanim zaczniemy rozumieć rzeczywiste rozmiary, musisz wiedzieć, że większość krajów stosuje inną nomenklaturę rozmiarów, co nieco utrudnia sprawę. Zazwyczaj musisz znać markę, od której kupujesz, i nomenklatury rozmiarów, do których się odnoszą. To sprawia, że ​​międzynarodowe zakupy pierścionków są trochę trudne i dlatego omówiliśmy ten temat na naszym międzynarodowym blogu z przewodnikami po rozmiarach pierścionków.

Rozmiar pierścionka

Ponieważ nasza marka koncentruje się na indyjskich konsumentach, posłużymy się przykładami z indyjskiego systemu rozmiarów pierścionków. Teraz, gdy wiemy, że różne kraje/regiony mogą stosować nomenklaturę o różnych rozmiarach, musisz wiedzieć, że wszystkie te różne nomenklatury można między sobą konwertować. Powiedzmy, że znasz rozmiar indyjski, możesz go przekonwertować na rozmiar amerykański i odwrotnie. W indyjskiej nomenklaturze rozmiary zwykle zaczynają się od 5, a kończą na 35. W ciągu 8 lat mojego doświadczenia jako założyciela KuberBox nigdy nie stworzyliśmy pierścionka w rozmiarze większym niż 33. Po wyprodukowaniu ponad 10 000 pierścionków prawo średnich mówi nam, że –

 • 60% kobiet ma pierścionek w rozmiarze 11-16
 • 50% mężczyzn ma pierścionek w rozmiarze między 17 a 21

Ponadto, absolutnie najczęstsze rozmiary pierścionków to

 • Kobiety – 12,13,14
 • Mężczyźni – 18,19,20

Trzecia rzecz po znajomości nazewnictwa i rozmiaru to – trzeba wiedzieć, który palec się mierzy.

Dla którego palca powinienem znaleźć rozmiar pierścionka?

Palce dla każdego pierścienia

Jest to kwestia techniczna, która jest często ignorowana przez większość internetowych przewodników, które podają sposoby potajemnego znajdowania rozmiaru pierścionka. Ludzie mają 10 palców i każdy z nich może mieć różne rozmiary. Oba kciuki mogą mieć różne rozmiary i tak dalej. Wiem, że zaczynasz dryfować. Więc zanim zaczniesz przygodę ze znalezieniem jej rozmiaru pierścionka, dowiedz się, na jakim palcu będzie go nosić. Podzielę to dla ciebie na podstawie typu pierścionka i najpopularniejszych palców (ostrzeżenie: zapytaj babcię, czy to samo dotyczy twojej kultury) –

 • Pierścionki zaręczynowe – lewa ręka, palec serdeczny (dla kobiet) | prawa ręka, palec serdeczny (dla mężczyzn) – i wiem, że zapytacie mnie, co to do cholery jest palec serdeczny. Wiem, że to pytanie może przyjść ci do głowy, ponieważ przez pierwsze 2 lata KuberBox zajmowałem się obsługą klienta i często otrzymywaliśmy to pytanie. Więc palec serdeczny jest palcem obok małego palca (nawet nie pytaj)
 • Pierścionki koktajlowe – pierścionki koktajlowe to wyraziste pierścionki, które zwykle mają duży wzór na górnej powierzchni. Noszona zwykle na prawej ręce, palcu wskazującym.
 • Pierścionki midi – dowolna ręka, dowolny palec, ale muszą być noszone w połowie odległości między czubkiem palca a pierwszym kostką.
 • Obrączki ślubne lub obrączki dla par – te same zasady, co pierścionki zaręczynowe
 • Pierścionki na kciuk – czy muszę mówić więcej?
 • Dorywczo codzienne pierścionki – Dowolny palec z wyjątkiem palca serdecznego, ponieważ oczywiście większość ludzi nie chce sygnalizować, że są małżeństwem, chyba że naprawdę są.

Wiem, że zabrałem już zbyt wiele czasu, aby przejść do sedna. Mam nawyk nadmiernego wyjaśniania rzeczy i to mi przeszkadza. Przejdźmy dalej. Jesteś tutaj, ponieważ chcesz znaleźć jej rozmiar pierścionka w najbardziej dyskretny sposób i nie psuć jej niespodzianki. Te sposoby nie są odporne na błędy, ale są świetne na początek. Zaczniemy od najprostszych i najdokładniejszych sposobów. Chodźmy

1. Chwyć jej istniejący pierścionek i zmierz go

Aby ta metoda zadziałała, potrzebujesz pierścionka, który do niej pasuje. Wszystko, co musisz wtedy zrobić, to chwycić pierścionek i zmierzyć go online.

Człowiek dający prezenty online

Krok 1 – Odwiedź https://findmyringsize.com/ i kliknij „Zacznijmy”

Znajdź moją stronę z rozmiarami pierścionków

Krok 2 – Wykonaj trzy kroki na ekranie

Krok 2 znajdź rozmiar pierścionka

Krok 3 – Nie zapomnij wybrać odpowiedniej skali (nomenklatury)

Wybierz nomenklaturę rozmiaru pierścionka

Voila, będziesz miał dokładny rozmiar pierścionka. jeśli wydaje ci się, że to zbyt dużo pracy i jeśli nie masz komputera stacjonarnego ani laptopa (ponieważ ten przewodnik wymaga, abyś pracował na ekranie komputera), możesz przeczytać następne sposoby.

2. Przyjmij pomoc – poproś jej siostrę, najlepszą przyjaciółkę lub mamę

Następnym najlepszym rozwiązaniem jest poproszenie o pomoc jej siostry, najlepszej przyjaciółki lub jej mamy. Kobiety zwykle często robią razem zakupy i znają swoje rozmiary lub przynajmniej mają całkiem przyzwoity pomysł. Ten sposób potajemnego znajdowania rozmiaru pierścionka działa tylko wtedy, gdy druga osoba, którą poprosisz, może zachować to w tajemnicy. Jeśli nie może tego zachować dla siebie, najlepiej w ogóle nie pytać.

Siostry pomagają sobie nawzajem

Jeśli twoja żona jest naprawdę blisko ze swoją siostrą, może to być najlepszy sposób, ponieważ rodziny uwielbiają, kiedy takie rzeczy się dzieją i zwykle byliby równie zaangażowani w sprawienie, by plan niespodzianki zadziałał bezbłędnie ze względu na szczęście jej siostry. Z pomocą rodziny drobne rzeczy, takie jak potajemne znalezienie rozmiaru pierścionka, nie będą naszym zdaniem dużym problemem.

3. Zmierz jej rozmiar, gdy śpi

Na początku brzmi to oburzające, ale większość mężczyzn faktycznie ucieka się do tej taktyki znajdowania rozmiaru pierścionka bez jej wiedzy. To może się źle skończyć, jeśli nie jest głębokim snem, więc po prostu się tym zajmij. Ponadto nie jest to jeden z najdokładniejszych sposobów mierzenia rozmiaru pierścionka, ponieważ polega na zaznaczeniu kawałka papieru, owijając go wokół palca. Jej ruchy podczas snu mogą nie pozwolić ci dokładnie to zaznaczyć.

Żona śpi spokojnie

Na potrzeby tej dyskusji załóżmy, że jesteś w stanie zrobić to doskonale, a następnie musisz to zrobić w następujący sposób –

 1. Weź kawałek papieru o wymiarach 10 cm x 1 cm
 2. Trzymaj długopis pod ręką
 3. Owiń papier wokół pierwszego palca jej palca
 4. Zaznacz papier w miejscu, w którym jeden koniec papieru przecina się z resztą papieru
 5. Wyjdź z pokoju (naprawdę)
 6. Weź linijkę i zmierz oznaczenie od końca papieru, którego użyłeś wcześniej
 7. Użyj tej miary (w milimetrach, mm) – to jest jej obwód rozmiaru pierścionka.
 8. Przelicz ten obwód na rozmiar pierścionka za pomocą tego wykresu – międzynarodowy wykres przeliczania rozmiarów pierścionków

Wniosek

Nie jest łatwo zaplanować coś takiego po uwzględnieniu wymaganego wysiłku, więc najpierw poklep się po plecach za zrobienie tego. Oto, z czego powstają relacje, tym będziecie się rozkoszować przez długi czas. Bez wątpienia będzie cię uwielbiać za to, że po prostu starasz się, aby to było idealne – nawet jeśli nie uda ci się uzyskać dokładnego rozmiaru.

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze wzoru pierścionka lub odpowiedniego rozmiaru, nasi specjaliści od biżuterii służą pomocą i ułatwieniem.

Leave a Reply